~`.:MK-Azur:.`~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~`.:MK-Azur:.`~

Gražuolė ne ta, kurios blauzdas ar rankas visi giria, bet ta, kurios išvaizda neleidžia žavėtis atskiromis dalimis. - L.A. Seneca
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Forumo Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
Akela
Administrator
Administrator
Akela


Forumo Taisyklės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Forumo Taisyklės   Forumo Taisyklės Icon_minitimeSk. 04 03, 2011 7:40 pm

Registruodamiesi į šį forumą jūs įsipareigojate laikytis forumo taisyklių.
promise

*Šios taisyklės Jums rodomos prieš registraciją.Šios tasyklės galioja visiems forumo dalyviams. Dalyviui pažeidusiam taisykles bus pritaikyta bausmė.

Dalyvis pažeidęs taisykles bus įspėtas Administratoriaus. Kiekvienas dalyvis turi teisę į 3 įspėjimus prieš tai, kaip prieš jį/ją bus imtasi veiksmų.

dont


Taisyklės: skaitau

1. Neįžeidinėti kitų forumo dalyvių. Bet koks įžeidžiantis elgesys nebus toleruojamas. Dalyviai turi teisę kreiptis į Administratorių su skundu apie netinkamą elgesį.

2 . Neteršti forumo be reikalo - t.y. nekurti nereikalingų temų.
Dalyvis registruodamasis įsipareigoja prieš kurdamas naują temą, įsitikinti, kad tokia tema dar neegzistuoja.

3. Reklama forume draudžiama.
Išimtis - Dalyvis gauna Administratoriaus leidimą.
nospam


*Dlyviui pažeidusiam taisykles ir gavusiam tris įspėjimus, gali būti pritaikyta viena iš bausmių nurodytų žemiau.


Galimos bausmės:

1. Dalyvio laisvės forume apribojimas tam tikram laikui (nustato Admin.).
2. Vartotojo vardo (sąskaitos) panaikinimas.
3. Vartotojo vardo blokavimas. (sąskaita blokuojama)
ban
4. IP blokavimas.
banned


*Baudžiamas dalyvis turi teisę kreiptis į Administraciją su prašymu apsvarstyti bausmės nuėmimo ar palengvinimo galimybę. Administracija pasilieka teisę spresti kokia bausmė bus pritaikyta. Apeliacijos atveju - ar pritaikyti lengvatą.
deside
Neaktyvūs dalyviai, kurie neprisijungia prie savo sąskaitos 365d., gali būti ištrinami, prieš tai įspėjant dalyvį.
tvarka
Bendrosios nuostatos:

Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).Taip pat prašome visų forumo dalyvių įsidėti kokį nors "avatarą" (paveiksliuką). Vartotojui prisiregistravus avataras yra skiriamas automatiškai, jį galima pakeisti savo aprašyme. Tai nėra privaloma, bet taip smagiau.
grouphug

Taigi, sveiki atvykę! welcomeAdminstracija pasilieka teisę keisti ir pildyti taisyklių sąrašą.
Administracija. meditacija
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
 
Forumo Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~`.:MK-Azur:.`~ :: Svarbūs Pranešimai. :: Administraciniai Pranešimai-
Pereiti į: