~`.:MK-Azur:.`~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~`.:MK-Azur:.`~

Gražuolė ne ta, kurios blauzdas ar rankas visi giria, bet ta, kurios išvaizda neleidžia žavėtis atskiromis dalimis. - L.A. Seneca
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Plaukų priežiūra

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 4:46 am

Sveiki visi. As va susiduriau su problema, man labai letai auga plaukai, taigi pradejau visokiom priemonem juos gaivinti, pagrinde dzintars aliejum ir balzamu, lyg ir nieko, labai patinka, ir rezultatas yra smile Niekad nesisukundziau plauku slinkimu, iskrisdavo keli, o db iskrenta 1-2 lol

Gal dar kas zinot kokiu priemoniu, kad plaukai greiciau augtu? eiktusau
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Piranija
Naujokas
Naujokas
Piranija



Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 3:16 pm

Sveika, įdomu dviese bendrausim ar dar kas nors prisijungs. Biotinas labai gerai plaukams, gerti jį reikia smilebig
Atgal į viršų Go down
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 6:53 pm

Piranija rašo:
Sveika, įdomu dviese bendrausim ar dar kas nors prisijungs. Biotinas labai gerai plaukams, gerti jį reikia smilebig

Bus matyt smile
Biotinas sakai? reik pagooglint... As jau naktim ilgus plaukus sapnuoti pradejau... norisi juos tempti kad greiciau uzaugtu :( Bet man nereikia kad ten "sveiki ir grazus" vitaminu, nes mano plaukai ir taip sveiki, stori ir nuostabus! Tik kad matyt po visu dazymu chemijos gave pradejo letai augti... UK toki sampuna turejau, 15lt tekainavo, pirkau juoduku kvartale, ten ju plaukam skirtas, tai kai raketa sove plaukai! per 3 menesius iki peciu beveik turejau jau smile
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Piranija
Naujokas
Naujokas
Piranija



Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 8:51 pm

Aš tai nesu turėjus ilgesnių plaukų nei iki pečių, neauga ilgesni, sako plaukų ilgis pas kiekvieną genuose, tai kaip tik mano giminėj nei vienos ilgaplaukės moters ir vyrai su plikėm šviečiančiom smile. Tai pati net ir nesvajoju apie ilgus plaukus, nes žinau, kad tokių niekad neturėsiu. Šiaip tai kiek bandžius ir girdėjus esu geriausiai plaukai reaguoja į aliejus (kokosų, varnalėšų, ricinų, jojobos, o argano aliejus tai visai stebuklus daro biggrin, čemeryčių vanduo sako irgi superinis dalykas plaukams - efektas akivaizdus sunaudojus 10 buteliukų kursą, kažkada buvau užsikabinus, bet 3 buteliukus sunaudojau ir ūpas išgaravo, nemėgstu terlionių, tiksliau joms laiko reikia, o jo kaip trūksta taip trūksta huh
Atgal į viršų Go down
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 9:12 pm

Piranija rašo:
Aš tai nesu turėjus ilgesnių plaukų nei iki pečių, neauga ilgesni, sako plaukų ilgis pas kiekvieną genuose, tai kaip tik mano giminėj nei vienos ilgaplaukės moters ir vyrai su plikėm šviečiančiom smile. Tai pati net ir nesvajoju apie ilgus plaukus, nes žinau, kad tokių niekad neturėsiu. Šiaip tai kiek bandžius ir girdėjus esu geriausiai plaukai reaguoja į aliejus (kokosų, varnalėšų, ricinų, jojobos, o argano aliejus tai visai stebuklus daro biggrin, čemeryčių vanduo sako irgi superinis dalykas plaukams - efektas akivaizdus sunaudojus 10 buteliukų kursą, kažkada buvau užsikabinus, bet 3 buteliukus sunaudojau ir ūpas išgaravo, nemėgstu terlionių, tiksliau joms laiko reikia, o jo kaip trūksta taip trūksta huh

ka su tommcemeryciom daryt reik? lol as dzintas naudoju nu esu visi patenkinta, tikrai ir bukle pagerejo ir auga greiciau, bent man taip atrodo smile smagu
As esu turejus plaukus iki kelenu... bet tas seniai buvo... verysad
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Piranija
Naujokas
Naujokas
Piranija



Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitimePir. 12 12, 2011 2:58 am

Čemeryčių vandeniu reikia įtrinti į galvos odą ir palaikyti bent pusvalandį smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plaukų priežiūra Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukų priežiūra   Plaukų priežiūra Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plaukų priežiūra
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Plaukų priauginimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~`.:MK-Azur:.`~ :: Grožis ir sveikata :: Grožio mokykla..-
Pereiti į: