~`.:MK-Azur:.`~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~`.:MK-Azur:.`~

Gražuolė ne ta, kurios blauzdas ar rankas visi giria, bet ta, kurios išvaizda neleidžia žavėtis atskiromis dalimis. - L.A. Seneca
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)

Go down 
+3
Pampuškė
MeiLaura
Akela
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 23, 2011 7:32 pm

Piranija rašo:
Aš tai vietoj stoviu, niekas neveikia mano kilogramų, ilgą laiką nieko negėriau, dabar nusipirkau Slimexą, tai jaučiu kad veikia, tik įdomu kaip su kg bus, dar šiandien tik antrą kapsulę išgėriau. Sportuoti norėčiau eiti, bet tai pinigų trūksta, tai laiko, nu žodžiu vienas vargas smile
Kaip pati laikaisi?

as grebiuosi paskutinio dalyko kuri bandysiu, paul mckenna... dar eisiu i sokius, nes prisiverst seip sportuot negaliu...
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
temporary
Naujokas
Naujokas
temporary



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimePen. 12 16, 2011 6:32 pm

Akela rašo:
Piranija rašo:
Aš tai vietoj stoviu, niekas neveikia mano kilogramų, ilgą laiką nieko negėriau, dabar nusipirkau Slimexą, tai jaučiu kad veikia, tik įdomu kaip su kg bus, dar šiandien tik antrą kapsulę išgėriau. Sportuoti norėčiau eiti, bet tai pinigų trūksta, tai laiko, nu žodžiu vienas vargas smile
Kaip pati laikaisi?

as grebiuosi paskutinio dalyko kuri bandysiu, paul mckenna... dar eisiu i sokius, nes prisiverst seip sportuot negaliu...

O kaip su stojimais nusiseke? Ne tu norejai i fotografija stot? bounce
Atgal į viršų Go down
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimePen. 12 16, 2011 9:21 pm

temporary rašo:
Akela rašo:
Piranija rašo:
Aš tai vietoj stoviu, niekas neveikia mano kilogramų, ilgą laiką nieko negėriau, dabar nusipirkau Slimexą, tai jaučiu kad veikia, tik įdomu kaip su kg bus, dar šiandien tik antrą kapsulę išgėriau. Sportuoti norėčiau eiti, bet tai pinigų trūksta, tai laiko, nu žodžiu vienas vargas smile
Kaip pati laikaisi?

as grebiuosi paskutinio dalyko kuri bandysiu, paul mckenna... dar eisiu i sokius, nes prisiverst seip sportuot negaliu...

O kaip su stojimais nusiseke? Ne tu norejai i fotografija stot? bounce


Stosiu, kita met, siemet i UK neisvariau, kitamet varysiu smile kaip tau sekas?
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
temporary
Naujokas
Naujokas
temporary



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimePen. 12 16, 2011 9:28 pm

Akela rašo:
temporary rašo:
Akela rašo:
Piranija rašo:
Aš tai vietoj stoviu, niekas neveikia mano kilogramų, ilgą laiką nieko negėriau, dabar nusipirkau Slimexą, tai jaučiu kad veikia, tik įdomu kaip su kg bus, dar šiandien tik antrą kapsulę išgėriau. Sportuoti norėčiau eiti, bet tai pinigų trūksta, tai laiko, nu žodžiu vienas vargas smile
Kaip pati laikaisi?

as grebiuosi paskutinio dalyko kuri bandysiu, paul mckenna... dar eisiu i sokius, nes prisiverst seip sportuot negaliu...

O kaip su stojimais nusiseke? Ne tu norejai i fotografija stot? bounce


Stosiu, kita met, siemet i UK neisvariau, kitamet varysiu smile kaip tau sekas?
Na, su svoriu - 9 kg max buvo, ka numeciau. Suvartojau pusantro pakelio Lidos, kur siuntemes, tai turiu toki itarima, kad kas kazkelinta tablete yra veiksminga smile Kaip ir su ta Lida, kuria parduoda cia smile Mano problema ta, kad negaliu isgert istiso kurso - per menesisnes negeriu, nes kartais tenka vartot stiprius nuskausminamuosius.
O dabar ka.. Sergu smile Laukiu Kaledu, kepsiu meduolius ir giliai neidomu, koks tas svoris.. Na, idomu, bet jau ka uzsiauginau, tas mano smile
Atgal į viršų Go down
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimePen. 12 16, 2011 11:10 pm

temporary rašo:
Akela rašo:
temporary rašo:
Akela rašo:
Piranija rašo:
Aš tai vietoj stoviu, niekas neveikia mano kilogramų, ilgą laiką nieko negėriau, dabar nusipirkau Slimexą, tai jaučiu kad veikia, tik įdomu kaip su kg bus, dar šiandien tik antrą kapsulę išgėriau. Sportuoti norėčiau eiti, bet tai pinigų trūksta, tai laiko, nu žodžiu vienas vargas smile
Kaip pati laikaisi?

as grebiuosi paskutinio dalyko kuri bandysiu, paul mckenna... dar eisiu i sokius, nes prisiverst seip sportuot negaliu...

O kaip su stojimais nusiseke? Ne tu norejai i fotografija stot? bounce


Stosiu, kita met, siemet i UK neisvariau, kitamet varysiu smile kaip tau sekas?
Na, su svoriu - 9 kg max buvo, ka numeciau. Suvartojau pusantro pakelio Lidos, kur siuntemes, tai turiu toki itarima, kad kas kazkelinta tablete yra veiksminga smile Kaip ir su ta Lida, kuria parduoda cia smile Mano problema ta, kad negaliu isgert istiso kurso - per menesisnes negeriu, nes kartais tenka vartot stiprius nuskausminamuosius.
O dabar ka.. Sergu smile Laukiu Kaledu, kepsiu meduolius ir giliai neidomu, koks tas svoris.. Na, idomu, bet jau ka uzsiauginau, tas mano smile

Aisku, as i svarstykles nelabai be kreipiu demesi, pasisveriu bet nenuliustu del kg... uzsiimineju kalanetika, pradejau lankyti pilvo sokius... Nuo kalanetikos svoris nekrenta, svarbiau prarasti cm... Nzn ar ka nors praradau bet veidrodi keik ziuriu atrodau sau lieknesne, pilvas sumazejo vienos timpes i kurias vos ilindau man laisvokos pasidare, nors svorio atzvilgiu svorio netgi priaugau! Na, man svarbiau kaip atrodau, o ne kiek sveriu... 4u
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimePir. 12 19, 2011 6:16 am

Sveikos merginos. Noriu kreiptis I Vilnietes pagalbos (o gal kaunietes? Dar patikslinsiu). Noriu pas viena mergina skarele nusipirkti, bet ji is vilniaus, o pasitiketi nepazystamu bijau, nes cia is skelbimo. Gal kuri gali padaryti paslauga ir su ja susitikti? Apziuresit ar nesuplysus, kainuoja 20lt, issiustumet man pastu o as jum grazinciau pinigeli I saskaita smile aisku jeigu nesunku... Numeriuka tos moters duociau susitartumet del susitikimo... Aisku jeigu kuri galit pagelbet smile dekuj is anksto visoms kiss
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 21, 2011 6:03 pm

N a, ka, ne viena neatsiliepe :(
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Sponsored content





Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)   Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :) - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Maži plepaliukai nesusije su kitom temom :)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~`.:MK-Azur:.`~ :: Tarp mūsų, mergaičių... :: Plepėjimai..-
Pereiti į: