~`.:MK-Azur:.`~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~`.:MK-Azur:.`~

Gražuolė ne ta, kurios blauzdas ar rankas visi giria, bet ta, kurios išvaizda neleidžia žavėtis atskiromis dalimis. - L.A. Seneca
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Duonelės ir pyragai.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
temporary
Naujokas
Naujokas
temporary



Duonelės ir pyragai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Demo duonos raugas   Duonelės ir pyragai. Icon_minitimePir. 05 09, 2011 4:56 pm

Sakoma, kad raugą geriausiai gauti dovanotą smile Kadangi, man nebuvo, kas dovanoja, teko pasidaryti pačiai blush1
Dariau seniau, tai pradinių nuotraukų neturiu.

Pati raugo pradžia paprasta: imam kokį raugui dedikuotą indą, įpilam 50g rupių ruginių miltų, tada 50g šilto vandens, sumaišom, apdengiam medžiagėle, paliekam parai kur nors šiltai. Kitą dieną būsimą raugą reikia papildyti dar 50g rupių ruginių miltų, 50g vandens, išmaišyti. Šią procedūrą pakartoti dar du kartus. Taip po 4 parų turim pirmąjį raugą smile Dėl vandens kiekio - jo gali prireikti šiek tiek daugiau, kiek tiksliai, negaliu pasakyti. Bet žinokit bandžiau ir skystesnį, ir tirštesnį raugą - duonytė visada pavykdavo smile Iš pradžių orientuokitės, kad raugo konsistencija būtų kiek tirštesnė nei kondensuoto pieno smile

Raugo maitinimas: kepdama duoną visuomet pasilieku apie 100g raugo kitam kartui.
Pasiliktą raugą reikia pamaitinti - įpilu 100g ruginių rupių miltų ir 100-150g šilto vandens...
Duonelės ir pyragai. 21244719
išmaišau...
Duonelės ir pyragai. 59049142
... ir palieku šiltai. Prie kaitlentės pas mane šilčiausia smile
Duonelės ir pyragai. 57169407
Taip darau dažniausiai 2 kartus, nes mano šeimos poreikiams tiek raugo užtenka. Na, o paruošus raugą, padedu jį į šaldytuvą iki kito duonos kepimo smile

Raugo laikymas: kadangi aš duonytę kepu kas savaitę/dvi, tai raugą tuo metu laikau šaldytuve. Maždaug vaslandą prieš duonos gaminimą, raugą išimu iš šaldytuvo ir palaikau šiltai.
Atgal į viršų Go down
Piranija
Naujokas
Naujokas
Piranija



Duonelės ir pyragai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duonelės ir pyragai.   Duonelės ir pyragai. Icon_minitimePir. 05 09, 2011 11:04 pm

Super super
Atgal į viršų Go down
Akela
Administrator
Administrator
Akela



Duonelės ir pyragai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Duonelės ir pyragai.   Duonelės ir pyragai. Icon_minitimeTr. 05 11, 2011 12:02 am

Perkeliu Demo postus i sia tema, nes atskiram patiekaliukui (receptui) atskiru temu nekurkite smile nes taip greit vietos neliks mirkt
Atgal į viršų Go down
https://azur.forumlt.com
Sponsored content





Duonelės ir pyragai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duonelės ir pyragai.   Duonelės ir pyragai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Duonelės ir pyragai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~`.:MK-Azur:.`~ :: Namai - Namučiai :: Virtuvės Laboratorija-
Pereiti į: