~`.:MK-Azur:.`~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~`.:MK-Azur:.`~

Gražuolė ne ta, kurios blauzdas ar rankas visi giria, bet ta, kurios išvaizda neleidžia žavėtis atskiromis dalimis. - L.A. Seneca
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Įvairios ekologiškos prekės - www.biterite.lt

Go down 
AutoriusPranešimas
temporary
Naujokas
Naujokas
temporary



Įvairios ekologiškos prekės - www.biterite.lt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įvairios ekologiškos prekės - www.biterite.lt   Įvairios ekologiškos prekės - www.biterite.lt Icon_minitimePen. 05 06, 2011 11:22 pm

Pirkau buities prekių + kosmetikos.

Prekių kokybė: mano nuomone puiki. Tiek kosmetikos, tiek buities.
Aptarnavimas: man kilo problemų su pristatymu, susisiekiau su pardavėjais, tai mandagiai ir operatyviai išsiaiškinom (pirmą kartą). Antrą kart susisiekiau, niekas neatsakė, bet prekes pristatė po dienos.
Pristatymas: žada iki 2 darbo dienų vilniuje. Man nepasisekė: užsakymą padariau ir sumokėjau ketvirtadienį, prekes gavau kitą ketvirtadienį, nors žadėjo, kad gausiu pirmadienį.
Komentarai: mano užsakymas įvykdytas netiksliai. Buities prekes gavau, kokias norėjau (pagrinde dėl jų sakiaus), bet iš kosmetikos - sakiaus šviesiai rožinį balzamą lūpom, gavau bordo blizgesį... doh Bet blizgesys man tiko, tai tingėjau aiškintis.
Įvertinimas: 7.5 iš 10. Balą labai numušė pristatymo laikas (bent perspėtų, kad užtruks, nepykčiau) ir prekės ne visiškai tokios, kur sakiaus, bet vistiek puikios kokybės...

Gal tik man nepasisekė šį kart... Šiaip prekėm patenkinta. Jei dar kas pirkot, pasidalinkit įspūdžiais, nes gaila būtų atsisakyt šios parduotuvės...
Atgal į viršų Go down
 
Įvairios ekologiškos prekės - www.biterite.lt
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~`.:MK-Azur:.`~ :: Shop'oholikių gretos ;) :: Internetinės parduotuvęs Lietuvoje-
Pereiti į: